Co si můžete u nás objednat, koupit?

V prvé řadě je důležité vědět, že veškeré naše zboží vyhotovujeme na základě individuální zakázky. To znamená, nic nemáme skladem. Každý zákazník má své představy o motivu, rozměru, materiálu a všem jsme schopni vyjít maximálně vstříc. Termíny dodání jsou nejpozději do 14ti dnů od zaplacení. Takže u nás si můžete objednat:

Fototapetu

  • Fototapeta na zeď
  • Fototapetu do kuchyně, koupelny
  • Fototapetu na dveře, skříně
  • Fototapetu na lednici
  • Fototapetu nebo fotoobraz z vlastní fotografie
  • Fotoobraz z profesionální fotografie

Návodná videa, která Vám pomohou vytvořit si vlastní fototapetu nebo fotoobraz.

Video: Vlastní rozměr a výřez fototapety

Video: Nenašli jste, co jste hledali

Video: Co to je ID fotografie

Video: Fototapeta z vlastní fotografie

Video: Fotoobraz z nabídky

Video: Fotoobraz z vlastní fotografie

Video: Oblíbené fotografie

Jaké výhody oproti konkurenci nabízíme?

1) Široké portfolio různých motivů fototapet

Široké portfolio různých motivů fototapet. Troufáme si říct, že dokážeme každému zákazníkovi vyhovět a najít to, co si představuje jako ideální fototapeta nebo fotoobraz pro jeho interiér. Když nenajde tu správnou fotografii na našem eshopu, nabízíme databázi fotografií našeho dodavatele. Více viz odkaz -nenašli jste, co jste hledali?

2) Možnost zvolit si vlastní šířku a výšku fototapety 

Pokud jste se rozhodli pro fototapetu na zeď, tak pro ten správný vzhled a výsledek je důležité, aby fototapeta byla ode zdi ke zdi. Fototapeta se stane dominantou pokoje a působí celistvě, jako velkoformátový obraz, jen pokud je nalepená na celé zdi. Když máte vybranou fototapetu máte možnost si zvolit vlastní šířku a výšku tapety. Tak jak máte vysokou a širokou zeď, kterou chcete tapetovat. Zde platí pravidlo, dvakrát měř jednou řeš.

3) Možnost vlastního výřezu z fotografie

Už víte, jaký chcete rozměr fototapety - výška 250cm a šířka 330cm.  Ale líbí se Vám pouze hvězdy z americké vlajky. Nic vám v tom nebrání. Pomocí modrého rámečku-změníte velikost výřezu, který chcete mít vytištěný. Zadaný rozměr zůstává stejný, NEZMĚNÍ SE, měníte se pouze detail fotografie.

Jaká je ještě další výhoda výřezu z fotografie?

Při standardizovaných tapetách, kde jsou jasně dané rozměry, je i pak celkový pohled limitující. Tapeta se vám může líbit, ale když si ji koupíte a před ní dáte sedací soupravu, je tzv. rozbitý celkový dojem fototapety.