DOPRAVA 

Typ doručení

Typ doručení

Dopravce

poštovné

Popis dopraveného zboží

Poštovné GEIS

139 Kč

Fototapety nebo obrazy

Osobní odběr –dle předchozí domluvy

 foto.jpg

Zdarma

Fototapety nebo obrazy

 

OSOBNÍ ODBĚR: Osobní převzetí je možné na naší provozovně v Českém Těšíně na ul. Koňakovská 11. Vždy jen po předchozí dohodě telefonicky nebo emailem.  Když je objednávka připravena k vyzvednutí budeme Vás okamžitě kontaktovat.

DOPRAVA GEIS: Pomocí SMS Vás bude přepravní společnost informovat o čísle balíku a termínu doručení. Budete mít možnost přesměrovat zásilku do výdejního místa Geis Point. V den doručení obdržíte SMS a e-mail s přesnějším časovým oknem, během kterého zásilka bude doručena a také přímý kontakt na doručujícího řidiče.

 

PLATBA

 

Forma

cena

popis

 

Platební kartou & online

zdarma

po provedení objednávky se zobrazí možnost přesměrování na platební bránu

Bankovním převodem

platba na náš účet u FIO banky

zdarma

 

 

PLATBA  bankovním převodem: Provedena na účet eshopu 2801415555/2010 vedený u Fio banka, a.s. Jako VS-variabilní symbol vložte číslo objednávky případně do poznámky napište vaše jméno a příjmení. Po odeslání objednávky Vám přijde potvrzovací email s částkou, číslem účtu a číslem objednávky (prosím zadat). Připsání platby je obvykle následující pracovní den. Po připsání částky na účtu se zakázka zadává ke zpracování.

 

DODACÍ LHŮTY:

Fototapety a fotoobrazy dodáváme nejpozději do 14ti dnů od objednání (zaplaceni). Jedná se o zakázku na míru, z toho důvodu se objednávka zadává do tisku, do výroby až po připsání příslušné částky na účet.

Pokud by jste měli zájem o fotoobraz na míru, tzn. atypické rozměry, jsme schopni Vám ho taktéž vyhotovit. V tomto případě je ale nutné počítat s delší dodací dobou.

Pokud by jsme nebyli schopni Vám objednané zboží dodat v termínu budeme Vás neprodleně kontaktovat.