Jak a proč vznikl tento eshop aneb ve zkratce  " o nás".

 

Jmenuji se Lucie a tento eshop jsem se rozhodla založit z několika důvodu. O tapety se zajímám více jak 15let. Právě před patnácti lety jsem si prvně otapetovala starou kuchyňskou linku, když jsem bydlela na podnájmu. Šlo to nalepit opravdu raz dva, proto i název eshopu je stejný - www.fototapeta12.cz Když jsem si chtěla zútulnit zdi interiéru a né moc do toho investovat a nechtěla jsem mít vymalováno fádní jednoduchou barvou, tak jsem narazila na velkoformátové fototapety. Na internetu jsem ale strávila hodně, hodně času, ale nenašla jsem to, co jsem hledala. A taky se mi nelíbilo, že jsem byla limitována jasně danými rozměry a podobnými motivy fotografií. Chtěla jsem mít něco originálního, jedinečného. I přesto když přišla k nám návštěva, každý byl nadšený, jak to dobře vypadá a kde jsem to koupila a jak se to lepilo a plno dotazů.

Uběhlo pár let, už bydlíme s mužem ve vlastním bydlení a máme čtyři děti. Zařizovali jsme klukům pokojíček a opět jsem hodně, hodně času strávila hledáním vhodné tapety do pokojíčku dětí. A opětovně jsem nenašla to, co jsem hledala. Tak vznikla myšlenka založit tento eshop. Díky získaných zkušenostech v zahraničí jsme se rozhodli jít jinou cestou než konkurence.

Prioritou našeho eshopu je KVALITA  nejen produktu jako takového, ale veškerých služeb s tímto obchodem související.

Náš obchod je novinkou na trhu s tapetami a jelikož v nabídce máme široké portfolio profesionálních fotografii, nebude to takové snadné si vybrat tu „pravou“. Ale jste rozhodnutí – chci fototapetu. To je ten první nezbytný krok, pak už to jde jedna dvě.

Věřím, že najdete to co hledáte a budete maximálně spokojeni!

Lucie

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat – vedeni@fototapeta12.cz

 

V čem jsme jiní než konkurence?

Nabízíme „Fototapetu na míru“. To znamená, na skladě nemáme žádnou fototapetu, neboť každá objednávka je individuální. Zákazník si sám na eshopu vytvoří fototapetu, podle svých představ a my mu ji dodáme. Stane se v podstatě „grafikem“, designerem.

 

Jaké jsou naše priority?

 

KVALITA materiálu!

První prioritou našeho obchodu je vysoká kvalita materiálu. Fototapety tiskneme zásadně na kvalitní papír. Tento papír považujeme již za standartní.  V naší tiskárně odmítáme tisknout na nekvalitní papír, neboť víme, že následně bychom řešili reklamace- špatně vypadajícího výsledku v potisku, špatná manipulace při lepení, atd. Více o materiálu se dozvíte -Typy materiálu tapet

  

Co si mám představit pod KVALITOU služeb?

 

Jedná se o veškeré služby od A po Z, které zákazníkovi nabízíme související s fototapetou na míru.

1) Snadné – on-line - objednání fototapety na míru, fotoobrazu bez pomoci a čekání na grafické zpracování. Zákazník je sám „grafikem“

2) Zpracování vlastní fotografie - fototapeta, fotoobraz

3) Individuální nabídka motivu tapety (vyhledání takové fotografie, jakou si představujete, ale na eshopu jste ji nenašli)

4) Tapetu doručit v dostatečně ochranném obalu v řádně smluveném termínu.

5) Odborné poradenství v oboru designu, tapetování, aj.

 

 

Jaké výrobky na našem eshopu najdete?

 

Jak si můžu fototapetu fotoobraz objednat?

Jak funguje náš eshop se dozvíte v sekci- Tipy a rady – jak funguje eshop. Kde jsou krátké popisy, případně krátké návodní videa.