NOVINKA NA TRHU

Na našem eshopu najdete často hledané tapety, ale i originální, které nikde jinde nejsou. Nevíte si rady, kterou tapetu zvolit?  Zpracujeme pro Vás vizualizaci. Využijte slevy akční ceny 250Kč  klikni zde - koupit vizualizaci

Nemusíte počítat kolik rolí tapety potřebujete, kolik m2! Změřte si pouze výšku a šířku zdi a rozměr zadejte u vybraného motivu. Okamžitě se Vám zobrazí výsledná cena. Nejpozději do 14dnů obdržíte připravené pásy (cca 70cm) tapety a můžete tapetovat. Nemáte žádné zbytky tapety! Nenašli jste to, co jste hledali? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. 

tapeta na zeď

PODLE KATEGORIE

tapeta na zeď

PODLE INTERIÉRU

samolepící tapeta

NA LEDNICI

samolepící tapeta

NA DVEŘE, SKŘÍNĚ

samolepící tapeta

DO KOUPELNY, KUCHYNĚ

tapeta

Z VLASTNÍ FOTOGRAFIE

Najděte kategorii podle interiéru

Potřebujete oživit obývací pokoj nebo chcete něco změnit kuchyni. Zařizujete dětský pokoj, nebo i pokoj teenagera, ale nevíte jak a co přesně? Vyzkoušejte fototapetu! Buďte originální a jedineční a zvolte velkoformátovou tapetu, která se promění ve Vašem interiéru za velkolepý obraz. Na našem e-shopu najdete přes 150 000 motivů fototapet z kvalitního materiálu. Jedná se o profesionální záběry, ze kterých si můžete přímo na našem webu zadat vlastní rozměry tapety. Ano, takové rozměry, které přesně potřebujete, aby tapeta na zdi splnila, to co od ní očekáváte.

Ano, díky fototapeta jedna dvě je možné změnit snadno a rychle váš interiér. Nechte se inspirovat!

Najděte kategorii podle vašich preferencí

Potřebujete doma změnit interiér a rozhodli jste se pro tapetu na zeď? Tak jste tady správně. Vyhotovíme Vám tapetu podle Vašich požadavků, která bude originální, jedinečná a nikdo ji nebude mít stejnou jako Vy. Jsme e-shop, který se specializuje výhradně na fototapety. Na našem e-shopu najdete přes 150 000 motivů tapet z kvalitního materiálu. Jedná se o profesionální záběry, ze kterých si můžete přímo na našem webu zadat vlastní rozměr tapety. Ano, takový rozměr, který přesně potřebujete, aby tapeta na zdi splnila, to co od ní očekáváte. Zde jsou fotografie řazené podle abecedy do jednotlivých skupin. Některé skupiny mají i své podskupiny. Velmi žádaná je kategorie květiny, které jsme pro snažší výběr rozdělili na dílčí květy.

Ano, díky fototapeta jedna dvě je možné změnit snadno a rychle váš interiér. Nechte se inspirovat!